Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik przemysłowy

  • Hamburg, Hannover, Osnabrück, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Franke + Pahl GmbH

    Firma Franke + Pahl należy do największych usługodawców z branży technicznej na terenie północnych Niemiec. Jesteśmy na rynku od 50 lat i służymy swoją pomocą jako kompetentny partner w branży przemysłowej. Nasi pracownicy pracują przy interesujących projektach w najróżniejszych branżach.

    W związku z tym, że  jako firma chcemy się dalej rozwijać, poszukujemy wsparcia dla naszego teamu na stanowisku:

    Miejsce pracy: Hamburg, Hannover, Osnabrück

    Opis stanowiska

    • bieżąca konserwacja i utrzymanie w należytym stanie, modyfikowanie i przebudowywanie maszyn produkcyjnych na podstawie rysunku technicznego
    • aktywny udział w rozbudowie i budowie nowych maszyn
    • naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych
    • prace ślusarskie
    • przeprowadzenie kontroli systemów na podstawie dokumentacji technicznej

    Wymagania

    • dobra znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
    • wykształcenie kierunkowe jako Mechanik przemysłowy
    • świadectwo ukończenia szkoły
    • doświadczenie zawodowe
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie ok. 16,00 €/h Brutto w zależności od kwalifikacji
    • płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
    • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
    • dieta za każdy przepracowany dzień 24€ Netto
    • opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu
    • ubranie robocze oraz narzędzia do pracy
    • płatny urlop 24 – 30 dni w roku
    • premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony
    • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
    • opieka koordynatora polskojęzycznego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.