Oferta pracy

Mechanik

LS Airport Services S.A.

  • Rębiechowo (pow. kartuski)

    Rębiechowo (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie przeglądów technicznych sprzętów, ocena uszkodzeń i wykonywanie napraw

  • obsługa sprzętów GSE ( taśmociąg, przyczepki bagażowe, ciągarki, samochody ciężarowe, itp. )

  • nadzór techniczny nad sprzętem i urządzeniami

  • kompletowanie i uzupełnianie niezbędnej dokumentacji technicznej, raportowanie

  • kontakt z serwisami i dostawcami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • prawa jazdy kategorii B - WARUNEK KONIECZNY

  • prawa jazdy kategorii C – MILE WIDZIANE

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • podstawowych uprawnień SEP-do 1 kV – MILE WIDZIANE

  • doświadczenia zawodowego jako mechanik w warsztatach samochodowych (pojazdy ciężarowe, magazynowe i osobowe)

  • umiejętności oceny uszkodzeń pojazdów

  • umiejętności podstawowej obsługi komputera

  • wykształcenia minimum zawodowego

  • odpowiedzialności, samodzielności, dokładności i komunikatywności

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • bilety lotnicze

  • spotkania integracyjne

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową