Oferta pracy

Mechanik remontowy

T.C. Dębica S.A.O firmie

  • Dębica
    Dębica, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

T.C. Dębica S.A.

Dębica

Firma Oponiarska Dębica S.A. to wiodący na polskim rynku producent opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w Spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company, który poprzez Goodyear Holding S.ar.l. z siedzibą w Luksemburgu posiada ok. 81,4% kapitału zakładowego Spółki. Firma Oponiarska Dębica S.A. jest największym w Europie i jednym z największych na świecie zakładów koncernu Goodyear. Spółka produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dębica

Zakres obowiązków:

  • Remont maszyn produkcyjnych (demontaż, montaż, naprawa, wymiana części)
  • Montaż maszyn i urządzeń zgodnie ze specyfikacją
  • Trasowanie, wiercenie, prostowanie, gięcie, cięcie elementów metalowych oraz z tworzyw sztucznych
  • Kontrola jakości wykonanych detali na zgodność z wymiarami i specyfikacją
  • Czyszczenie i konserwowanie urządzeń, narzędzi i stanowiska pracy

Wymagania ogólne:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność pracy narzędziami ślusarskimi, elektronarzędziami
  • Uprawnienia UDT do sterowania suwnicą z poziomu „0” oraz uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem
  • Brak przeciwwskazań do pracy na poziomie ponad 3m
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Praca w systemie 1-zmianowym, od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz Fundusz Emerytalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szeroki pakiet socjalny
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy