Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik rowerowy

MCSPORT MICHAŁ CIESIELSKIO firmie

4 5006 500 brutto / mies.

MCSPORT MICHAŁ CIESIELSKI

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 187

Łódź

Twój zakres obowiązków

Samodzielny mechanik rowerowy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność skutecznego diagnozowania usterek w rowerze oraz ich naprawienia.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność pracy z ludźmi, wysokie umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizowanych celów.

  • Umowę o pracę.

MCSPORT to dynamicznie rozwijający się sklep rowerowy, specjalizujący się w rowerach i akcesoriach średniej i wysokiej półki. Posiadamy również sklep internetowy i jesteśmy w stanie znaleźć Ci stanowisko pracy najbardziej adekwatne do twoich kompetencji i mocnych stron.

Przewiń do profilu firmy