Logo Pracuj.pl

Mechanik Samochodów Ciężarowych

ZET Transport Sp. z o.oO firmie

  • Domasław (pow. wrocławski)
    Domasław (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie usterek
  • Naprawę lub wymianę uszkodzonych podzespołów
  • Weryfikację stanu technicznego pojazdów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe średnie lub zawodowe
  • Bardzo dobra znajomość mechaniki samochodowej
  • Znajomość urządzeń diagnostycznych
  • Mile widziane doświadczenie w serwisie branży transportowej oraz szkolenia z autoryzowanych serwisów samochodów ciężarowych

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Mechanik Samochodów Ciężarowych, Domasław (pow. wrocławski)