Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodów ciężarowych - HGV

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O.

  • Galway, Irlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów na terenie Irlandii poszukujemy kandydatów / kandydatki do pracy na stanowisko Mechanik HGV (Samochody ciężarowe)

Twój zakres obowiązków

  • naprawy, konserwacje pojazdów ciężarowych, przyczep i sprzętów wykorzystywanych w zakładzie,

  • utrzymywanie wysokiego standardu pojazdów firmowych,

  • CVRT - testowanie sprawności działania pojazdów,

  • planowanie konserwacji, zamawianie części .

Wymagania pracodawcy

  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność korzystania z systemów diagnostycznych pojazdów,

  • mile widziane doświadczenie w spawaniu metodą MIG,

  • dobra organizacja pracy, terminowe wykonywanie prac,

  • pełna czystość prawa jazdy kat. C,

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie).

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia

  • telefon i samochód służbowy

  • szkolenia i rozwój zawodowy

  • pomoc w relokacji i znalezieniu zakwaterowania

Dodatkowe informacje

CV prosimy przesyłać w języku angielskim.

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii.

Przewiń do profilu firmy