Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik samochodów ciężarowych

PRAN Sp. z o.o.

  • Groot-Ammers, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego holenderskiego klienta – firmy, która od wielu lat zajmuje się konserwacją i naprawą samochodów ciężarowych, szukamy mechaników.

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka oraz naprawa/wymiana uszkodzonych komponentów

  • instalacja mechanizmów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych

  • regulacja układów, wymiana płynów itp.

Wymagania pracodawcy

  • udokumentowane doświadczenie na danym stanowisku (min. 3 lata)

  • umiejętność precyzyjnej i dokładnej pracy

  • dobra znajomość j. angielskiego oraz chęć do nauki j. holenderskiego

  • prawo jazdy

  • dyspozycyjność

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie : 13 € netto/h

  • nieodpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

  • pojedyncze pokoje

  • tygodniowe wypłaty

  • opiekę koordynatorów

  • pracę na długo