Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych

  • Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2019-04-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Budokop Piotr Głodowski

    Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński

    Zakres obowiązków:

    • Dbałość o powierzone na stanowisku pracy maszyny, urządzenia i sprzęt ,
    • Diagnozowanie usterek, usuwani awarii
    • Przeprowadzanie kompleksowych napraw samochodów ciężarowych i maszyn budowalnych typu koparki, ładowarki, walce,
    • Przeprowadzanie przeglądów technicznych,
    • Zapewnienie odpowiedniego stanu technicznego eksploatowanych pojazdów,
    • Współpraca z kierowcami.

    Wymagania:

    • Min. 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
    • Znajomości zagadnień diagnostyki samochodowej
    • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Bardzo dobrej wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej
    • Zdolności samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Odpowiedzialności oraz bardzo dobrej organizacji pracy
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków,
    • Odzież roboczą i obuwie ochronne.

    Posiadamy własny warsztat na potrzeby obsługi własnego taboru pojazdów.