Oferta pracy

Mechanik samochodów ciężarowych i naczep

EL-TRANS S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • naprawa samochodów ciężarowych i naczep

  • naprawa maszyn budowlanych

  • wykonywanie przeglądów, remontów i konserwacji taboru

  • utrzymywanie taboru w prawidłowym stanie technicznym

  • praca w systemie dwuzmianowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie w kierunku mechanicznym

  • minimum 2-letnie doświadczenie w naprawach samochodów ciężarowych i naczep

  • znajomość napraw ogumienia

  • prawo jazdy

Mile widziane

  • umiejętność spawania metodą MAG i TIG

  • doświadczenie w naprawach cystern

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy w profesjonalnym zespole

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • terminowe i konkurencyjne wynagrodzenie

  • przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

NASZA LOKALIZACJA:

Nasza firma mieści się w Radzyminie przy ul. Weteranów 100

Firma EL-TRANS S.A. istnieje na rynku międzynarodowym przewozów płynnych w autocysternach od 25 lat. Inspiracją do powstania firmy transportowej, była chęć zaspokojenia potrzeb prestiżowych koncernów w Polsce i zagranicą. W tym momencie zatrudniamy ponad 200 osób i stale się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy