Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik samochodów ciężarowych

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SIEĆ MOBILNYCH SERWISÓW W EUROPIE ZACHODNIEJ

    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Miejsce wykonywania obowiązków:

    • Kraje Unii Europejskiej (Niemcy, Francja, Belgia, Austria)
    Zakres obowiązków:
    • Wykonywanie napraw samochodów ciężarowych, w oparciu o stosowanie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy
    Wymagania:
    • Doświadczenie w zakresie napraw samochodów ciężarowych
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Mile widziana znajomość obsługi komputera diagnostycznego
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 6-8 tys. netto
    • Darmowe zakwaterowanie
    • Dojazdy na koszt pracodawcy
    • Profesjonalnie wyposażony samochód serwisowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.