Oferta pracy

Mechanik samochodów ciężarowych

M&E Global Sp. z o.o.

  • Germany, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aby aplikować na powyższe stanowisko kandydat musi być w stanie wykonać wszystkie wymienione podstawowe obowiązki.

  • Diagnozowanie wadliwego sprzętu, wykrywanie przyczyn i usuwanie usterek.

  • Demontaż i ponowny montaż sprzętu, przy użyciu instrukcji technicznych.

  • Weryfikacja, naprawa lub wymiana komponentów, silników, przekładni i podzespołów.

  • Identyfikowanie części w instrukcjach napraw i składanie zamówień na potrzebne części zamienne.

  • Wykonywanie corocznych przeglądów sprzętu.

  • Wykonywanie innych obowiązków zgodnie z przydzielonymi zadaniami.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2).

  • Prawo jazdy kat. C/C1

  • Ukończenie szkoły średniej lub szkolenia zawodowego w zakresie obsługi technicznej pojazdów lub maszyn

  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych

  • Doświadczenie w obsłudze pojazdów wojskowych jest mile widziane, ale nie jest wymagane

To oferujemy

  • Nasz zespół ds. rekrutacji chętnie szczegółowo omówi warunki zatrudnienia i opisze dodatkowe świadczenia. Poniżej przedstawiamy ogólny zarys:

  • Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie (w euro).

  • Dofinansowanie kosztów podróży do Niemiec.

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

  • Praca od poniedziałku do piątku.

  • Możliwość rozwoju i awansu.

  • Zapewnienie szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.

  • Współpraca z nami to doskonała okazja do kontynuowania kariery w sektorze kontraktów rządowych lub do zapoznania się z tą branżą po raz pierwszy.

  • Czy znasz kogoś, kto nadawałby się do tej roli? Oferujemy wynagrodzenie za polecenie w wysokości 1000 PLN dla każdej zatrudnionej osoby. Musi to być osoba nowo polecona, wcześniej nam nieznana, która przepracuje minimum 12 tygodni na kontrakcie.

  • Prosimy o składanie CV w języku angielskim.

  • Prosimy o przesłanie swojego CV. Nasz rekruter odpowie na wszelkie dalsze pytania.*

  • Przekazując nam swoje CV i dane związane z tym ogłoszeniem, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas swoich danych osobowych do celów rekrutacji.

M&E Global jest firmą świadczącą kompleksowe usługi na rzecz Brytyjskich i Amerykańskich kontrahentów w zakresie sprzętu wojskowego i samolotów. Obecnie mamy fantastyczną ofertę pracy dla mechanika samochodów ciężarowych. Rola Kandydat będzie współpracował z naszymi pracownikami w amerykańskiej bazie wojskowej. Od kandydata wymagane jest doświadczenie w zakresie naprawy i konserwacji pojazdów, niemniej jednak na miejscu będzie miał zapewnione dodatkowe szkolenia w zakresie prawidłowego wykonywania swoich obowiązków. Oferowane stanowisko stwarza doskonałą okazje do dalszego rozwoju umiejętności w zakresie mechaniki pojazdowej, umożliwia pracę w ekscytującym środowisku przy różnorodnym sprzęcie wojskowym: od generatorów po najnowocześniejsze czołgi bojowe.

Przewiń do profilu firmy