Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodów ciężarowych

De Rooy Poland Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 godziny temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • naprawa pojazdów

  • inne obowiązki wynikające z umowy

Nasze wymagania

  • znajomość mechaniki, hydrauliki, pneumatyki

  • wiedza z zakresu napraw i serwisowania pojazdów ciężarowych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w autoryzowanym serwisie lub warsztacie samochodowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie ( kontrakt holenderski)

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia

  • pracę przez 3 tygodnie w Holandii i jeden tydzień wolnego

  • zakwaterowanie za odpłatnością

  • przejazd na koszt pracodawcy

De Rooy Poland Sp. z o.o.

De Rooy jest holenderską firmą transportową z centralą w Eindhoven i oddziałami we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii i Polsce. Jesteśmy liderem w transporcie nowych samochodów ciężarowych i ciągników rolniczych. Pracujemy na terenie całej Unii Europejskiej. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny takie jak: Volvo, DAF, MAN, IVECO, Scania, Mercedes, New Holland.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy do pracy w warsztacie w Holandii Mechanika samochodów ciężarowych.

Przewiń do profilu firmy

KONTAKT

ul. Żagańska 42, 68-200 Żary

T (68) 4776666

F (68) 4703937

www.derooy-praca.pl