Ta oferta pracy jest nieaktualna od 384 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik samochodów ciężarowych

  • Waregem, Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 06.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego klienta - firmy zajmującej się sprzedażą i serwisem samochodów ciężarowych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Waregem
    Region: Belgia

    Opis stanowiska:

    Praca polega na wykonywaniu prac przy samochodach ciężarowych marki MAN - naprawy elektromechaniczne, mechaniczne i hydrauliczne.

    Obowiązki:

    • wymiana alternatora
    • naprawa/ wymiana hamulców
    • wymiana skrzyni biegów/ sprzęgła
    • przygotowanie ciężarówek do kontroli technicznej
    • obsługa klientów

     Wymagania:

    • dobra znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY!
    • wykształcenie średnie techniczne (preferowane technikum samochodowe)
    • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • punktualność
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

     Oferujemy:

    • wynagrodzenie od 17,49 € brutto/h, w skład którego wchodzi: stawka podstawowa 14 € brutto/h, premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto, dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
    • 38 godzin pracy tygodniowo, nadgodziny płatne 150% (możliwe pracujące soboty)
    • pracę na stałe, firma organizuje regularnie szkolenia dla pracowników
    • zakwaterowanie
    • ubezpieczenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej