Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Samochodów Nissan - Technik

  • Norwegia
  • Specjalista
  • 05.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Praca dla mechaników samochodów osobowych/ techników samochodów marki NISSAN. Praca w serwisach autoryzowanych na terenie Norwegii. Posiadamy również ofert pracy dla mechaników samochodów ogólnych wielu marek.

    PRZYŚLIJ CV DO NAS – REKRUTACJA TRWA
    NAJBLIŻSZE SPOTKANIE 21 PAŹDZIERNIKA 2017 W WARSZAWIE
    PRZYŚLIJ CV I POZNAJ NAS OSOBIŚCIE!!!

    OBOWIĄZKI:

    • dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
    • diagnostyka komputerowa
    • szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

    WYMAGANIA:

    • min 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika/technika samochodowego
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego warunek konieczny
    • obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim lub norweskim
    • wykształcenie kierunkowe udokumentowane- mile widziane szkolenia (wyższe wynagrodzenie dla Techników i Masterów)
    • 2 referencje (wymagane przed rekrutacją)
    • prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu formalności
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń- nawet 230 NOK
    • długoterminowe kontrakty z możliwością otrzymania umowy na stałe
    • płatne nadgodziny
    • dodatek urlopowy (”feriepenger”)
    • kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia- zapewnione przez pracodawcę
    • ubezpieczenie- gratis
    • wsparcie polskojęzycznego konsultanta- bezpłatnie
    • bezpłatne kursy nauki języka norweskiego
    • przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania

    Zapraszam do kontaktu nawet jeżeli nie spełniasz któregoś z wymagań.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”