Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik samochodów osobowych

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

  • Halsteren , Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Nasz klient w Halsteren od 50 lat specjalizuje się w naprawach samochodów osobowych różnych marek. Prężnie rozwija się również jako dealer pojazdów na rynek holenderski.

Twój zakres obowiązków

  • Wymiany eksploatacyjne: filtry, płyny, oleje.

  • Podstawowe naprawy i wymiany części, np.: sprzęgła, klocki hamulcowe.

  • Dokonywanie przeglądów oraz konserwacji pojazdów.

  • Przy posiadanym doświadczeniu również naprawy zaawansowane, tj. silnik czy elektryka.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie i doświadczenie w mechanice samochodowej.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w zaawansowanych naprawach.

  • Samochód prywatny.

Pracodawca oferuje

  • Stawka: 520 euro netto/40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie.

  • Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres na podstawie holenderskiego kontraktu.

  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto.

  • Komfortowe, w pełni wyposażone zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych, zgodne z certyfikatem SNF.

  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.

  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.

  • Opieka koordynatorów.

  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

520 euro netto/40h

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Przewiń do profilu firmy