Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik samochodów osobowych oraz ciężarowych

G-HR GROUPO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Belgia

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego klienta na terenie Belgii poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca polegająca na naprawianie m.in. silników, sprzęgieł, hamulcy, układów elektrycznych, zawieszenia, itp.
  • Wykonywanie prostych zadań, takich jak wymiana olejów, filtrów, wyważanie kół, wymiana hamulców itp.
  • Przeprowadzanie napraw naczep.

Wymagania:

  • Klient wymaga doświadczenia głównie z mechaniką ciężarówek (samo doświadczenie w mechanice samochodowej nie wystarczy),
  • Doświadczenie w zakresie małych i dużych prac konserwacyjnych,
  • Dobra znajomość programów diagnostycznych,
  • Wykształcenie związane z mechaniką pojazdów,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie mechanika,
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy zespołowej,
  • Gotowość do pracy również w weekendy (oczekuje się elastyczności),
  • Doświadczenie związane z mechaniką samochodów ciężarowych różnych marek (jest to atut, ale nie jest koniecznością),
  • Stabilny CV jest koniecznością.

Oferujemy:

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • Zarobki (w zależności od doświadczenia) - Stawka godzinowa od 15 Euro brutto,
    W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Myślisz, że jesteś idealnym kandydatem !!! Aplikuj dziś

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne