Logo Pracuj.pl

Mechanik samochodów osobowych

SKP TEAM S.C.O firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

SKP TEAM S.C.

Puławska 427

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie problemów technicznych na samochodach osobowych
  • Wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z obowiązującymi normami i procedurami
  • Naprawianie i wymiana różnych elementów i układów pojazdu
  • Obsługa i diagnostyka systemów elektronicznych i mechanicznych
  • Wymiana oleju i filtrów oraz kontrolowanie stanu płynów eksploatacyjnych
  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy, oraz właściwe przechowywanie narzędzi i materiałów eksploatacyjnych
  • Praca z dokumentacją techniczną i raportowanie wykonywanych usług
  • Zachowanie bezpieczeństwa podczas wykonywania pracy w warsztacie

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w naprawach i konserwacji samochodów osobowych.
  • Znajomości podstawowych kwestii związanych z elektroniką samochodową.
  • Umiejętności diagnozowania awarii i skutecznego ich usuwania.
  • Praktycznej znajomości narzędzi i urządzeń stosowanych w mechanice samochodowej.
  • Znajomości aktualnych trendów i nowości w branży motoryzacyjnej.
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Otwartości na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Mechanik samochodów osobowych, Puławska 427, Ursynów, Warszawa