Logo Pracuj.pl

Mechanik samochodów osobowych

EXCELLENT CAR SERVICE DAWID PRZYBYLSKIO firmie

5 000–5 800
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

EXCELLENT CAR SERVICE DAWID PRZYBYLSKI

Długa 115A

Zakrzewo (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i naprawa usterek.
  • Serwisy okresowe pojazdów.
  • Wymiany rozrządów oraz silników z grupy BMW.
  • Bieżące naprawy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia kierunkowego.
  • Minimum 4 letniego doświadczenia w zawodzie.
  • Dbania o czystość stanowiska pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie przy pracy z autami marki BMW
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia i terminową wypłatę wynagrodzenia.
  • Własny wózek narzędziowy i dobrze wyposażony warsztat.
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia.
  • Miła atmosferę w pracy.
  • Prace przy autach klasy premium.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Warsztat Excellent Car service specjalizuje się w naprawie aut marki BMW i to 80% pojazdów które przyjmujemy na serwis. Warsztat położony jest w miejscowości Zakrzewo na obrzeżach Poznania . Zapraszam do kontaktu telefonicznego (691-523-559)

Mechanik samochodów osobowych, Długa 115A, Zakrzewo (pow. poznański)