Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AMJ Automotive And Chemicals Sp. z o.o. z siedzibą w: Radonice 1C , 05-870 Błonie (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

AMJ Automotive And Chemicals Sp. z o.o.O firmie

  • Błonie 1C, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 25 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

AMJ Automotive And Chemicals Sp. z o.o.

1C

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa renowacja (demontaż, czyszczenie, naprawa i/lub wymiana uszkodzonych części, montaż) elementów układów napędowych, hamulcowych, zawieszeń i innych podzespołów mechanicznych wraz z kompletnymi remontami silników i gaźników w samochodach klasycznych

  • Wymiana seryjnych układów wydechowych, hamulcowych i dolotowych, na produkty najlepszych tuningowych marek na świecie

  • Samodzielne diagnozowanie usterek

  • Piaskowanie, czyszczenie i renowacja podzespołów mechanicznych

  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku samodzielnego mechanika samochodowego

  • Wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej, szczególnie jeśli chodzi o samochody klasyczne

  • Bardzo wysokiej dbałości o estetykę pracy (zarówno w odniesieniu do miejsca pracy, jak i wykonywanych czynności, ze względu na pracę przy bardzo wartościowych i często unikalnych samochodach)

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Otwartości i chęci do ciągłego doskonalenia swoich zdolności

  • Umiejętności pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z samochodami klasycznymi marek Mercedes-Benz i Porsche

  • Znajomość materiałów i technologii stosowanych w Niemieckich samochodach klasycznych

  • Wulkanizacja / wymiana opon (niemal wyłącznie nowe felgi / opony)

  • Naprawa, wymiana wiązek elektrycznych / instalacji elektrycznych w samochodach klasycznych (głównie Mercedes-Benz)

  • Naprawa podzespołów i układów elektrycznych oraz około elektrycznych w samochodach klasycznych (głównie Mercedes-Benz)

To oferujemy

  • Pracę w bardzo stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Umowę o pracę z możliwością współpracy na czas nieokreślony

  • Stałe wynagrodzenie

  • Własne stanowisko pracy i niezbędne narzędzia

  • Możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach, podnoszących Twoje kwalifikacje

  • Możliwość pracy przy najpiękniejszych samochodach klasycznych z lat 50-tych, 60-tych i 70-tych

  • Bardzo dobrą lokalizację miejsca pracy - łatwy dojazd autostradą A2

AMJ Automotive And Chemicals Sp. z o.o. to dynamiczna, nowoczesna, międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, której działalność w branży motoryzacyjnej dzieli się na dwie, połączone ze sobą, dziedziny:

AMJ Classic / działalność główna: zajmujemy się kompleksową renowacją klasycznych samochodów Mercedes-Benz z lat 50’,60’,70’ (głównie Pagoda W113, Ponton Coupe/Cabrio W180, SL W121, 300SEL W109) oraz Porsche (głównie 911 G Modell). W naszym warsztacie wykonujemy wszystkie prace związane z renowacją klasycznych pojazdów.

AMJ Performance: specjalizujemy się w modyfikacjach (głównie felgi, układy wydechowe, karbonowe akcesoria stylistyczne, zawieszenia, wielofunkcyjne wyświetlacze) aktualnych modeli samochodów BMW, Porsche, Mercedes-Benz, Audi, przy użyciu najwyższej jakości części i akcesoriów. Zobacz czym się zajmujemy: https://www.flickr.com/photos/p-mspl/

Pracujemy w nowym, wybudowanym według naszego projektu, wolnostojącym warsztacie, używając najlepszych narzędzi marki Hazet oraz najnowszych podnośników i urządzeń wulkanizacyjnych marki Corghi.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Lubisz klasyczne samochody Mercedes-Benz albo Porsche? A może marzysz o pracy przy najnowszych modelach samochodów sportowych? Chciałbyś pracować w nowym, świetnie wyposażonym warsztacie wśród ludzi, którzy pasjonują się motoryzacją? Jeśli tak, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

praca: 9.00-17.00; od poniedziałku do piątku