Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

Fraikin Polska Sp. z o.o.

  • Powstańców 30, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Powstańców 30

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie uszkodzeń w samochodach dostawczych, ciężarowych i naczepach,

  • Samodzielne wykonywanie napraw aut dostawczych, ciężarowych i naczep,

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w diagnostyce i naprawach mechanicznych pojazdów ciężarowych i dostawczych,

  • doświadczenie w ASO będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji,

  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole,

  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, pakiet sportowy i inne)

O nas

Fraikin Polska (www.fraikin.com) jest liderem w wynajmie pojazdów użytkowych i dostawczych. Naszymi Klientami są firmy i instytucje, na co dzień korzystające z transportu samochodowego. Dzięki naszym rozwiązaniom Klienci optymalizują koszty działalności oraz oszczędzają czas.