Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy BMW

ANDREW PERFORMANCE Andrzej LewandowskiO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy Niezależnym Serwisem BMW & MINI zajmującym się serwisem BMW i Mini powyżej  2005 roku.  Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość usług. Cechuje Nas uczciwość, profesjonalizm i precyzja.

Poszukujemy pracownika na stanowisko samodzielnego mechanika samochodów BMW.

Opis stanowiska:

  • Praca od poniedziałku do piątku, bez weekendów.
  • Lokalizacja: Południowy rejon Warszawy przy ul. Puławskiej
Wymagania:
  • Doświadczenie w serwisie samochodów Premium, znajomość marki BMW będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka kultura osobista
  • Punktualność
  • Dokładność oraz sumienność w wykonywanych obowiązkach
  • Uczciwość
  • Zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia + Premie uznaniowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku, bez weekendów
  • Bardzo dobre warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź bezośredni kontakt telefoniczny 600-363-343

Ogłoszenie archiwalne