Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

AUSTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Poznańska 22, Chludowo (pow. poznański)
    Chludowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Poznańska 22

Chludowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka usterek

  • samodzielne wykonywanie zadań

  • bieżąca obsługa

  • konserwacja i przeglądy

  • porządkowanie miejsca pracy i części

  • obsługa zamówień

  • dbanie i nadzór nad utrzymaniem wysokiej jakości usług

  • dbanie o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały

Nasze wymagania

  • rzetelność

  • wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej

  • zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra organizacja pracy

  • dokładność

To oferujemy

  • możliwość pracy na cały etat

  • zarobki adekwatne do doświadczenia oraz prezentowanych kompetencji

  • rozwojową ścieżkę kariery

  • pracę w niepowtarzalnym, jedynym takim miejscu w Polsce

Austor - auta z historią to salon samochodowy z autami o wysokiej wartości historycznej oraz

kolekcjonerskiej. W związku z prężnym rozwojem działalności poszukujemy pracownika na

stanowisko pomoc przy obsłudze floty, w siedzibie firmy, w Chludowie.

Przewiń do profilu firmy