Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy - Elektromechanik samochodowy

AUTO TEST PRZYGOŃSKI Sp. z o.o.

5 0007 500 brutto / mies.

Piłsudskiego 273

Struga

Marki

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka samochodów osobowych

  • Bieżąca konserwacja i przeglądy

  • Dokonywanie napraw samochodów

  • Kompleksowe dokonywane napraw usterek mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu mechaniki samochodowej

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, obsługi testerów diagnostycznych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Interesującą pracę w renomowanej firmie

  • Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych

  • Finansowanie szkoleń technicznych i produktowych

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Narzędzia stosowne do zadań

  • Prywatną opiekę medyczną

Zapraszamy do naszego Autoryzowanego Salonu i Serwisu !

Samochody nowe: Suzuki, SsangYong. Samochody Używane różnych marek.

Serwis: Suzuki, Mitsubishi, SsangYong.

Likwidacja szkód komunikacyjnych wszystkich marek. Ubezpieczenia.

Przewiń do profilu firmy