Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy Ferrari & Maserati

Maranello Motors Sp. z o.o.O firmie

Maranello Motors Sp. z o.o.

Bocheńskiego 109

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i wykrywanie usterek

  • Wykonywanie przeglądów okresowych

  • Napraw mechanicznych

Nasze wymagania

  • Ukończona szkoła o profilu mechanik pojazdów samochodowych

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika w ASO

  • Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim

  • Odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat B.

  • Kultura osobista

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę z najnowszą technologią motoryzacyjną w najbardziej prestiżowych markach

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity socjalne (opieka medyczna, nauka języków obcych, wyjazdy integracyjne)

  • Zagraniczne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w doświadczonym zespole, i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu