Mechanik Samochodowy - Ford OMC Motors

DF Grupa PGD - Ford

  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Krasnobrodzka 5

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne realizowanie napraw mechanicznych samochodów osobowych marki Ford

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Mechanika Samochodowego

  • Umiejętność obsługi testerów diagnostycznych

  • Dokładność, zaangażowanie, uczciwość

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę

  • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)

  • Oferujemy pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej

  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • Dla naszych Pracowników oferujemy zniżki na usługi i produkt Holdingu 1

  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

O naszym serwisie

  • Jesteśmy największym serwisem mechanicznym Forda w Grupie PGD

  • Nasi pracownicy przechodzą ścieżkę szkoleń importerskich, które rozwijają ich umiejętności

  • Nasz Zespół składa się z doświadczonych pracowników, który liczy 9 Mechaników i 3 Elektromechaników i Mistrza Hali Napraw

  • Hala napraw wyposażona jest w 12 podnośników i nowoczesne narzędzia pracy

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Ford Grupa PGD to sieć autoryzowanych salonów samochodowych oraz serwisów mechanicznych działających w 4 lokalizacjach na terenie kraju.

Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy