Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy

PlichtaO firmie

Plichta

Lubowidzka 50

Gdańsk

To może być Twoja wielka szansa!

Jeżeli chcesz dołączyć do Zespołu serwisu marki FORD - to  jesteś Osobą,  której  szukamy!
Uczeń lub doświadczony Pracownik
Miejsce pracy: Gdańsk, Lubowidzka 50

Oferujemy:

  • współpracę już od marca 2021 lub możemy zaczekać na zakończenie Twojego okresu wypowiedzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie i korzystne rabaty dla Naszych Pracowników
  • system szkoleń
  • możliwość rozwoju i certyfikowane szkolenia
  • pracę zmianową
  • umowę B2B
  • Serwis jest czynny w godzinach: 07:00-19:00 + sobota 07:00-15:00

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie
  • wiedza techniczna
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • ważne prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

  • przeprowadzanie napraw zgodnie z technologią naprawy
  • doposażenia
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych na rzecz serwisu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne