Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

CHARON TRANSPORT sp. z o.o.

5 5007 000 brutto / mies.
  • Okólna 4, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Okólna 4

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola stanu technicznego pojazdów ciężarowych i naczep

  • Okresowa obsługa techniczna pojazdów ciężarowych i naczep

  • Diagnozowanie przyczyny usterki i określanie zakresu naprawy

  • Przeprowadzanie napraw mechanicznych

  • Obsługa narzędzi warsztatowych

  • Doposażanie pojazdów/montaż akcesoriów

  • Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

  • Współpraca z innymi pracownikami serwisu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w naprawach pojazdów ciężarowych oraz naczep

  • Znajomość obsługi typowych urządzeń wyposażenia warsztatowego, wiedza techniczna, znajomość podstaw mechaniki i elektromechaniki

  • Umiejętności pracy samodzielnej jak i zespołowej

  • Dokładność i sumienności w wykonywaniu obowiązków

  • Punktualność i zaangażowanie

  • Dbanie o powierzone miejsce pracy

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Okres wdrożenia w asyście specjalistów

  • Dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

O nas

Charon Transport to firma założona w 2015 roku w Gdyni. Zajmujemy się transportem samochodowym, w szczególności zaś krajowym przewozem kontenerowym, a także logistyką produktów płynnych. Nasze usługi poszerzyliśmy także o profesjonalny serwis samochodów ciężarowych i naczep.