Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

K&K WojtanowiczO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Autoryzowany Serwis KIA, Suzuki i Mitsubishi

Poszukuje osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • przeprowadzanie napraw i przeglądów w oparciu o technologie producentów,
  • diagnostyka,
  • doposażenia,
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań,
  • dbanie o czystość miejsca pracy.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w zawodzie ( praca w autoryzowanym serwisie będzie dodatkowym atutem )
  • wiedza techniczna,
  • wysoka kultura pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • gotowości do pracy w soboty.

Oferujemy:

  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego – system szkoleń,
  • przyjazną i miłą atmosferę,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierających klauzulę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne