Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Samochodowy

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Gezet jest największym autoryzowanym dealerem samochodów w województwie lubuskim i jedną z największych grup dealerskich w Polsce. Naszą sieć sprzedaży stanowi obecnie kilkanaście nowoczesnych salonów zlokalizowanych w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie oraz Zielonej Górze. W ofercie naszej firmy znajduje się kilkadziesiąt modeli samochodów nowych i używanych marek Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Jeep, Kia, Mitsubishi, Opel oraz Suzuki, a także motocykle i skutery marki Honda.

    Poznaj nas na www.gezet.pl

    Zapraszamy do dołączenia do naszej Grupy na stanowisku:

    MECHANIK SAMOCHODOWY
    W AUTORYZOWANYM SERWISIE MECHANICZNYM
    Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

    GŁÓWNE ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

    • Kompleksowa obsługa mechaniczna samochodów naszych Klientów:
    DIAGNOZA - NAPRAWY - PRZEGLĄDY

    NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

    • Samodzielność w diagnozowaniu i naprawianiu usterek,
    • Dobra znajomość budowy i obsługi pojazdów,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

    CO MY OFERUJEMY:

    • Samodzielne stanowisko
      w Autoryzowanej Stacji Dealerskiej
      w przedsiębiorstwie motoryzacyjnym należącym do listy TOP50 największych dealerów samochodów
    • Stabilne zatrudnienie z umową o pracę
    • Pakiet prywatnego ubezpieczenia medycznego
      z możliwością rozszerzenia go na bliskich
    • Wynagrodzenie złożone z podstawy
      i premii

    Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ

    W związku z wejściem w życie RODO, prosimy aby przekazywane do nas aplikacje zawierały informację potwierdzającą zapoznanie się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie: https://www.gezet.pl/cms/attachments/klauzula-informacyjna-dla-skladajacych-aplikacje-w-procesie-rekrutacji-pdf-.pdf

     oraz zamieszczoną poniżej treść zgody na przetwarzanie danych osobowych:

    "Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Spółki GEZET Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Kasprzaka 1, oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

    Pełna informacja na temat przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących praw jest dostępna na stronie: https://www.gezet.pl/cms/attachments/klauzula-informacyjna-dla-skladajacych-aplikacje-w-procesie-rekrutacji-pdf-.pdf"

    Informujemy, że informacja o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych są dobrowolne, ale stanowią dla nas warunek dla przetwarzania aplikacji w procesie rekrutacyjnym.

    opisopisopisopis