Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik samochodowy

  • Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 05.02.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Opis stanowiska:

    • Diagnostyka, serwis i naprawy wszystkich marek samochodów
    • Możliwość pracy w serwisie Volkswagena, Mercedesa lub warsztatu zajmującego się naprawami wszystkich marek samochodów
    • Praca w grupie oraz samodzielna

    Wymagania:

    • Przynajmniej 4 lata bieżącego doświadczenia jako mechanik samochodowy w warsztacie samochodowym
    • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (lub niemiecki)
    • Zdolność dotrzymywania terminów
    • Mile widziany własny samochód w celu dojazdu do pracy z miejsca zakwaterowania

    Oferujemy:

    • Pracę 40 godzin w tygodniu
    • 500 - 525 € netto / tydzień
    • Własny pokój, dostęp do wspólnej kuchni, łazienki etc. (opłacane przez pracodawcę)
    • Możliwość pracy na stałe
    • Możliwość podjęcia pracy w Holandii lub w Niemczech
    • Umowę na warunkach holenderskich / niemieckich
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

    Zgodnie z art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych jest PARETTi z siedzibą w Opolu 45-052, ul. Oleska 7.

    Dane osobowe zawarte w formularzu kandydata przetwarzane będą w celu poszukiwania zatrudnienia. Dane mogą być udostępniane partnerom agencji i pracodawcom w tym samym celu. Dane mogą być wykorzystane w celach marketingowych zgodnie z udzielonymi przez Państwa zgodami.

    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

    Podanie danych jest dobrowolne.