Ta oferta pracy jest nieaktualna od 621 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Samochodowy

  • Holandia, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta – lidera w branży motoryzacyjnej prowadzimy rekrutację doświadczonych mechaników samochodowych.

    Praca w warsztatach samochodowych na terenie całej Holandii.

    MECHANIK SAMOCHODOWY
    Miejsce pracy: Holandia
    Opis stanowiska:

    Konserwacja samochodów, diagnostyka i naprawa zgodnie z zasadami i instrukcją producenta

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie zawodowe
    • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu mechaniki
    • Doświadczenie w zakresie stosowania narzędzi diagnostycznych
    • Dobra znajomość języka angielskiego (w tym słownictwo techniczne)
    • Obsługa komputera będzie dodatkowych atutem- Chęć do pracy, rzetelność i terminowość, umiejętność pracy zespołowej i otwartość na nowe wyzwania
    • Prawo jazdy

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin zgodnie z warunkami holenderskimi
    • Zarobki pomiędzy 11-14 euro brutto / godzinę w zależności od doświadczenia i stanowiska
    • Możliwość pracy w nadgodzinach w zależności od potrzeb klienta
    • Wynagrodzenia wypłacane raz w tygodniu przelewem bankowym
    • Wsparcie administracyjne w języku ojczystym pracownika
    • Zakwaterowanie oraz Transport z miejsca zamieszkania do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) z dopiskiem: mechanik klikając przycisk Aplikuj Teraz znajdujący się poniżej:

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    KRAZ 520