Logo Pracuj.pl

Mechanik Samochodowy

Íslensk verkmiðlun ehfO firmie

  • Islandia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Renowacja, naprawa oraz serwis samochodów osobowych Land Rover i innych marek.
  • Diagnozowanie oraz weryfikacja usterek.
  • Wykonywanie kompleksowych napraw.
  • Diagnozowanie stanu technicznego pojazdów.
  • Obsługa urządzeń warsztatowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie techniczne.
  • Certyfikat Technika Land Rover poziom 2.
  • Minimum 2 lata doświadczenia pracy w warsztacie samochodowym serwisującym auta marki Land Rover.
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Islandzką umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności na miejscu
  • Zakwaterowanie, ubezpieczenie i transport na miejscu

Íslensk verkmiðlun ehf

„Łączymy specjalistów z krajów Unii Europejskiej z najlepszymi pracodawcami z Islandii.”

Naszym celem jest świadczenie najlepszych usług zarówno dla naszych klientów i naszych pracowników. Nasz sukces mierzony jest poziomem satysfakcji naszych pracowników z wykonywanej pracy i pobytu na Islandii.

Mechanik Samochodowy, Islandia