Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy

GAZDA GROUP KATOWICE 07 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Murckowska 5a, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Murckowska 5a

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie usterek i ich naprawa

  • przeglądy okresowe gwarancyjne i pogwarancyjne

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego

  • minimum dwuletnie doświadczenie w grupie VW/Skoda

  • umiejętność diagnozowania usterek

  • znajomość systemów diagnostycznych VW

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie w pracę

To oferujemy

  • forma współpracy w uzgodnieniu z kandydatem (umowa o pracę, umowa o współpracy)

  • stabilność zatrudnienia

  • szkolenia specjalistyczne i możliwość rozwoju zawodowego

  • dostęp do najnowszych urządzeń i systemów diagnostycznych ,

  • pakiet socjalny

Twoją pasją są samochody? Szukasz pracy jako Mechanik Samochodowy?

Największy Dealer Volkswagena na Śląsku szuka ludzi z pasją do motoryzacji i chęcią rozwoju!

Aplikuj do Gazda Group Katowice 07 Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik samochodowy – funkcja ta, będzie stanowić dla ambitnego człowieka możliwość rozwoju zawodowego, ciekawe szkolenia oraz atrakcyjne zarobki.

Przewiń do profilu firmy