Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

NOMA 2 Sp. z o.o.

  • Katowice, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

NOMA 2 Autoryzowany serwis Volkswagena w Katowicach,

firma z 25-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym.

Opis stanowiska:

  • kontrola stanu technicznego + okresowa obsługa techniczna pojazdu,
  • diagnozowanie i określanie przyczyn i zakresu naprawy,
  • wykonywanie napraw zgodnie z technologią producenta,
  • obsługa specjalistycznych narzędzi warsztatowych,
  • dbanie o porządek i ład  w miejscu pracy,
  • współpraca z innymi pracownikami.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe w kierunku mechanik samochodowy,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza techniczna - znajomość mechaniki i elektrotechniki,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju - cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • objęcie ubezpieczeniem grupowym,
  • stałe godziny pracy,

Ogłoszenie archiwalne