Oferta pracy

Mechanik samochodowy

BOŃKOWSCY AUTO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Platynowa 2, Komorniki (gm. Komorniki)
    Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Platynowa 2

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • naprawy serwisowe i gwarancyjne

  • obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna pojazdów,

  • diagnozowanie usterek oraz ich naprawa,

  • diagnostyka, przegląd i naprawa samochodów osobowych

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • jesteś dobrze zorganizowany/a i utrzymujesz porządek – nawet po Twoim wyjściu z pracy nikt nie będzie miał problemów ze znalezieniem narzędzi na stanowisku pracy,

  • potrafisz pracować pod presją czasu – bo klient potrzebuje sprawnego auta na „teraz, zaraz, natychmiast”,

  • jesteś dokładny/a – bo przyzwyczailiśmy klientów do niezawodnego serwisu,

  • rozumiesz, że sprawna i szybka praca jest ważną częścią jakości serwisu,

  • jesteś pasjonatem motoryzacji.

To oferujemy

  • przyjmiemy Cię do Naszego zespołu z ciekawością i otwartością na Twoje pomysły

  • pomożemy kiedy będziesz tego potrzebował/ała

  • zatrudnimy Cię na umowę o pracę (wynagrodzenie 3000-6000 netto w zależności od doświadczenia i umiejętności)

  • zadbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, dzięki ubezpieczeniu grupowemu i karcie sportowej

  • zaprosimy do programu dofinansowywania aut pracowniczych, a jeśli zechcesz z niego skorzystać będziesz jeździł nowym autem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Toyota, zdobywanie miejsc w rankingu popularności zawdzięcza eleganckiemu i niezawodnemu produktowi oraz przestrzeganiu kilku zasad, z których najważniejszą jest zaufanie, jakim firmę obdarzają klienci. Właśnie ta zasada jest filarem misji Toyota Bońkowscy – NIEZAWODNE ZAUFANIE.

Przewiń do profilu firmy