Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik Samochodowy

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie napraw samochodów zgodnie z technologią Producenta

  • Demontaż i montaż części samochodowych

  • Bieżąca obsługa przeglądowa samochodów osobowych

  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik samochodowy lub elektromechanik

  • Szeroka wiedza z zakresu mechaniki samochodowej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przyjazna atmosfera i dodatkowe świadczenia socjalne