Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

TOYOTA CARTER GDAŃSK

5 0008 000 brutto / mies.
  • Magnacka 9, Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Magnacka 9

Kowale (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa okresowa pojazdów samochodowych

  • weryfikacja i naprawa pojazdów samochodowych

  • podstawowa wiedza związana z diagnostyką komputerową

  • dbałość o powierzone mienie oraz zachowanie porządku w miejscu pracy

  • przestrzeganie regulaminów i przepisów związanych z bezpieczeństwem pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie mechaniczne minimum zawodowe

  • prawo jazdy kategorii B

  • minimum staż lub praktyka w zawodzie mechanika samochodowego

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • zaangażowania i nastawienia do pracy w zespole

  • osiąganie zalecanego przez importera poziomu wyszkolenia zwieńczonego odpowiednim certyfikatem

  • opcjonalnie uprawnienia energetyczne SEP do 1kV

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system prowizyjny

  • pakiet medyczny po 3 miesięcznym okresie próbnym

O nas

Firma Carter jest jednym z najdłużej działających autoryzowanych dealerów Toyoty w Polsce. Obecnie posiadamy stację dealerską w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 260 oraz budujemy kolejny obiekt w Kowalach na południowej granicy Gdańska przy ulicy Magnackiej 9.