Logo Pracuj.pl

Mechanik Samochodowy Lexus Trójmiasto

Lexus TrójmiastoO firmie

Lexus Trójmiasto

aleja Grunwaldzka 270

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa oraz naprawa pojazdów mechanicznych
  • obsługa urządzeń diagnostycznych
  • dbałość o stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanik samochodowy
  • znajomość budowy pojazdów
  • podstawy znajomości elektroniki samochodowej
  • znajomość diagnostyki samochodowej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • rozwój zawodowy - szkolenia w Akademii Lexusa
  • atrakcyjny system wynagradzania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Grupa Walder jest największym, autoryzowanym dealerem samochodów marki Toyota i Lexus na Pomorzu, zapewniając klientom kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów nowych oraz używanych.

Firma na trójmiejskim rynku istnieje od 30 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do salonu Lexus Trójmiasto: Mechanik Samochodowy

Grupa Walder jest właścicielem autoryzowanych stacji dilerskich: Lexus Trójmiasto (nowoczesny obiekt w Gdańsku), autoryzowanych salonów Toyoty w Chwaszczynie, Rumii oraz Grudziądzu.

Dołączając do naszego zespołu, dołączasz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, dającej stabilność zatrudnienia.

W obliczu COVID-19 firma jako jedna z nielicznych w branży motoryzacyjnej, utrzymała zatrudnienie na tym samym poziomie co przed epidemią.

Mechanik Samochodowy Lexus Trójmiasto, aleja Grunwaldzka 270, Gdańsk