Oferta pracy

Mechanik Samochodowy

Żagiel Auto Sp. z o.o.O firmie

Żagiel Auto Sp. z o.o.

Roztocze 4

Lublin

Żagiel Auto - Autoryzowany Serwis Hondy - Jesteśmy znaną lubelską spółką świadczącą usługi motoryzacyjne, która działa z pasji i zamiłowania do motoryzacji już ponad 20 lat. Należymy do Grupy Żagiel - jednej z najprężniej działających na Lubelszczyźnie grup kapitałowych.

Posiadamy doświadczenie w wieloletnich autoryzacjach i świadczeniu usług serwisowych. Mamy nowoczesne i profesjonalne zaplecze serwisowe. Wykwalifikowana kadra oraz regularne badanie satysfakcji klienta pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.

Jeśli:

  • masz doświadczenie z zakresu diagnozy i naprawy pojazdów
  • znasz elektromechanikę samochodową
  • samodzielnie diagnozujesz i naprawiasz samochody osobowe
  • lubisz pracę w zespole
  • jesteś otwarty na ciągły rozwój
  • dobrze organizujesz pracę własną
  • masz czynne prawo jazdy kat. B

To właśnie szukamy Ciebie. Aplikuj na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • samodzielna diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych
  • obsługa serwisowa
  • montaż wyposażenia dodatkowego w pojazdach samochodowych
  • obsługa elektronicznych systemów diagnostycznych
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • program rabatowy dla pracowników
  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy