Oferta pracy

Mechanik Samochodowy Marki Audi

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Sekundowa 1b, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

Sekundowa 1b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna pojazdów

  • diagnozowanie usterek oraz ich naprawa

  • prowadzenie dokumentacji naprawy samochodu

  • diagnostyka, przegląd i naprawa samochodów w zakresie układów elektrycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika/diagnosty samochodowego

  • 3 letnie doświadczenie pracy w ASO grupy VW lub marek premium

  • umiejętność diagnozowania usterek

  • znajomość programów diagnostycznych

  • komunikatywność

  • zaangażowanie w pracę

  • punktualność

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej

  • czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilność zatrudnienia, niezbędne narzędzia do pracy

  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w doświadczonym zespole

  • bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego w siedzibie Pracodawcy

  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

Porsche Inter Auto Polska to sieć salonów samochodowych z ponad 70-letnią tradycją. PIA Polska jest częścią Porsche Holding – właściciela największej w Europie sieci dealerskiej samochodów. W Polsce odpowiadamy za dystrybucję takich marek jak Porsche, Bentley, Audi, Volkswagen (samochody osobowe oraz dostawcze), Lamborghini oraz Škoda. Aktualnie PIA Polska to 7 marek i 26 autoryzowanych salonów w 8 miastach w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • NAPĘDZA NAS ROZWÓJ. Rozpoczęliśmy działalność jako mała, rodzinna firma, by stać się jednym z największych graczy na rynku motoryzacyjnym.

  • MAMY TEN "DRIVE". Kierując się pasją do samochodów, wspierani przez zaangażowaną załogę, jesteśmy gotowi na wyjście naprzeciw globalnym trendom w mobilności.

  • PAMIĘTAMY O NASZYCH KORZENIACH. Porsche Holding, a w jego ramach, Porsche Inter Auto Polska, nigdy nie zmieniło swojej głównej misji. Jest nią zaspokajanie potrzeb mobilności naszych klientów.

W PIA Polska dotrzymujemy słowa. ŻYJEMY INTEGRITY

Integrity oznacza, że z własnego i osobistego przekonania postępujemy właściwie - mając na uwadze odpowiedzialność za naszą firmę, naszych partnerów biznesowych oraz jako członek społeczności.

Oznacza również przestrzeganie i dochowanie wierności właściwym zasadom i wartościom w każdej sytuacji. Również i zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy pod naciskiem lub stajemy w obliczu pokusy zrobienia czegoś, co nie jest właściwe.

Integrity jest tematem dla nas wszystkich. Dla zarządu, członków kadry kierowniczej i pracowników. Każdy z nas jest odpowiedzialny i ma za zadanie reagować oraz nie odwracać wzroku, jeśli dane

postępowanie, polecenie lub działanie nie jest właściwe. Odwaga, by to robić, to ważny element

naszej kultury.