Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy marki Mercedes-Benz

Auto Frelik Anna Frelik Spółka Komandytowa

Nowotoruńska 27

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac obsługowych i naprawczych zgodnie z technologią producenta,

  • prowadzenie dokumentacji napraw,

  • diagnostyka usterek mechanicznych i drobnych usterek elektrycznych pojazdów,

  • obsługa programów diagnostycznych,

  • obsługa urządzeń do klimatyzacji samochodowej,

  • obsługa urządzeń do wymiany ogumienia,

  • obsługa urządzenia do geometrii kół.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,

  • znajomość budowy pojazdów i technologii napraw,

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • sumienność, rzetelność, uczciwość,

  • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • chęć doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość rozwoju zawodowego, system szkoleń,

  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole.

Auto Frelik to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, ciesząca się uznaniem zarówno klientów jak i partnerów biznesowych. Salony i serwisy dealerskie Auto Frelik zlokalizowane są w Bydgoszczy i Toruniu.

Przewiń do profilu firmy