Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy marki Mercedes-Benz

Auto Frelik Anna Frelik Spółka KomandytowaO firmie

Auto Frelik Anna Frelik Spółka Komandytowa

Szosa Chełmińska 214

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw i obsług zgodnie ze standardami marki,

  • diagnozowanie i wykrywanie usterek,

  • prowadzenie dokumentacji naprawy samochodu (informacje techniczne),

  • wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac,

  • dbanie o stanowisko pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w autoryzowanej stacji obsługi,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • motywujący system wynagrodzeń,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dostęp do wiedzy, system szkoleń,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Auto Frelik to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, ciesząca się uznaniem zarówno klientów jak i partnerów biznesowych. Salony i serwisy dealerskie Auto Frelik zlokalizowane są w Bydgoszczy i Toruniu.

Przewiń do profilu firmy