Oferta pracy

Mechanik Samochodowy Marki Porsche

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.O firmie

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

Sekundowa 1a

Warszawa

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. – jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się
sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik Samochodowy Marki PorscheNumer ref.: Nr ref: WMSP 01/2020

Opis stanowiska:

  • obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna pojazdów, diagnozowanie usterek oraz ich naprawa
  • prowadzenie dokumentacji naprawy samochodu (dokumenty magazynowe, informacje techniczne)
  • diagnostyka, przegląd i naprawa samochodów w zakresie układów elektrycznych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Mechanika Samochodowego
  • znajomość programów diagnostycznych, budowy samochodów i zasad działania układów elektrycznych, umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność diagnozowania usterek,
  • komunikatywność, zaangażowanie w pracę i punktualność
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej
  • doświadczenie w obsłudze samochodów klasy premium będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy
  • stabilność zatrudnienia, niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w doświadczonym zespole
  • bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego w siedzibie Pracodawcy
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy