Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Samochodowy

MuchaAuto sp. z o.o. sp. k.

  • Katowicka 59, Mikołów
    Mikołów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Katowicka 59

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka pojazdów z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi

  • naprawy mechaniczne samochodów

  • wykonywanie okresowej obsługi technicznej samochodów marki Opel

  • obsługa przyrządu do kontroli geometrii zawieszenia

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe - kierunkowe

  • preferowani kandydaci ze stażem pracy w zawodzie

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system szkoleń i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia

  • pracę w zintegrowanym zespole

  • atrakcyjny system wynagrodzeń