Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

Dealer BMW Sikora

Pszczyńska 103

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola stanu technicznego pojazdów,

  • Okresowa obsługa techniczna,

  • Kontrola układów pojazdów,

  • Zdiagnozowanie przyczyny usterki i określanie zakresu naprawy,

  • Naprawa z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi,

  • Współpraca z innymi pracownikami serwisu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe,

  • Min. 3 letnie doświadczeni w wykonywaniu prac serwisowych z samochodami,

  • Znajomość podstaw elektromechaniki,

  • Znajomość obsługi narzędzi i maszyn warsztatowych,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność, samodzielność.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • Organizację pracy według standardów marki BMW,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dostęp do wiedzy, system szkoleń,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Dealer BMW Sikora od ponad dekady figuruje na mapie Śląska jako jeden z najprężniej rozwijających się salonów samochodowych marki premium. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowego pracownika na stanowisko: Mechanik samochodowy.

Przewiń do profilu firmy