Logo Pracuj.pl

Mechanik samochodowy

Dealer BMW SikoraO firmie

4 700–8 400
brutto / mies.
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Dealer BMW Sikora

Pszczyńska 103

Mikołów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola stanu technicznego pojazdów,
  • Okresowa obsługa techniczna,
  • Kontrola układów pojazdów,
  • Zdiagnozowanie przyczyny usterki i określanie zakresu naprawy,
  • Naprawa z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi,
  • Współpraca z innymi pracownikami serwisu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe,
  • Min. 3 letnie doświadczeni w wykonywaniu prac serwisowych z samochodami,
  • Znajomość podstaw elektromechaniki,
  • Znajomość obsługi narzędzi i maszyn warsztatowych,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność, samodzielność.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Organizację pracy według standardów marki BMW,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dostęp do wiedzy, system szkoleń,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

Dealer BMW Sikora od ponad dekady figuruje na mapie Śląska jako jeden z najprężniej rozwijających się salonów samochodowych marki premium. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowego pracownika na stanowisko: Mechanik samochodowy.

Mechanik samochodowy, Pszczyńska 103, Mikołów