Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

AUTO SERWIS GOŁBA Jacek Gołba

3 5005 000 brutto / mies.
  • Mysłowice

    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw i przeglądów pojazdów samochodowych zgodnie ze zleceniami

  • wykonywanie ww. usług zgodnie z wysokimi standardami importera

  • bieżące diagnozowanie pojazdów pod kątem sprawności mechanicznej

  • dbałość o porządek w miejscu pracy

  • chęć uczenia się

Nasze wymagania

  • znajomość budowy i umiejętność naprawy pojazdów samochodowych

  • preferowane wykształcenie kierunkowe

  • umiejętność współpracy w grupie

  • samodzielność, solidność, uczciwość, dyspozycyjność

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole w firmie znanej i cenionej na rynku

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu

  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia techniczne

O nas

AUTO SERWIS GOŁBA istnieje nieprzerwanie od 1980 roku. Z biegiem lat rozbudowywaliśmy zarówno warsztat, jak i rozszerzyliśmy zakres napraw.

Regularnie wymieniany sprzęt najnowszej generacji pozwala nam na fachową i szybką obsługę, a brak rotacji pracowników podkreśla, że cenimy doświadczenie i profesjonalizm. Odwiedzają nas klienci nie tylko z Mysłowic czy okolicznych miast, ale i z całego województwa.  40lat doświadczenia i bardzo duża liczba zadowolonych klientów to najlepsza reklama naszego serwisu.

Prosimy o przesyłanie CV poprzez stronę lub osobiście w biurze serwisu