Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

ECO TRANS POLAND sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • blisko Berlina , Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i serwisowanie samochodów ciężarowych i naczep

  • wykonywanie napraw i konserwacja układów mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych

  • montaż części

  • dbanie o powierzony sprzęt

  • utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku mechanik pojazdów transportowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat.B (mile widziane kat.C lub C+E)

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, uczciwość

To oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę (umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą)

  • Praca od poniedziałku do piątku, firma w okolicy Berlina

  • Nocleg

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Jestes zainteresowany, zadzwon: Tel. 0049 15253023855 (rozmowa w j.polskim) lub przeslij swoje CV na adres [email protected]