Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik samochodowy

Formel D Polska Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw zgodnie z technologią producenta i otrzymaną instrukcją (nie jest to praca w warsztacie samochodowym lub na stacji diagnostycznej)

  • obsługa specjalistycznych narzędzi warsztatowych, np. blokady rozrządu, urządzenia ciśnieniowe, elektryczne i inne

  • dbanie o porządek i ład w miejscu pracy

  • współpraca z innymi pracownikami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego - warunek konieczny

  • znajomość budowy pojazdów

  • znajomość mechaniki pojazdów

  • wiedza techniczna

  • dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (przewidziana długoterminowa współpraca)

  • zakwaterowanie oraz koszty podróży pokrywa pracodawca

  • dietę 49 Euro/dzień

  • szkolenia wprowadzające i doskonalące

  • pracę w zespole specjalistów z branży motoryzacyjnej

Jesteś zainteresowany? Aplikuj :)

Masz pytania? Zadzwoń :)

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Praca dla producentów samochodów bądź dostawców przy naprawie pojazdów nowych lub używanych.

Przewiń do profilu firmy