Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik samochodowy

Orienta

  • Ketzin, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta firmy z branży Automotive poszukujemy osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw mechanicznych zgodnie z technologią naprawy producenta samochodu

  • Wykonywanie napraw eksploatacyjnych, wymiana hamulców, olejów, filtrów, rozrządów

  • Naprawa i wymiana innych podzespołów samochodu

  • Obsługa urządzeń warsztatowych

  • Diagnostyka układów elektrycznych i elektronicznych w samochodach

Wymagania pracodawcy

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku mechanika/serwisanta samochodowego

  • Praktyczna znajomość technologii napraw pojazdów samochodowych w zakresie mechanicznym

  • Znajomość technologii napraw w zakresie elektromechanicznym (mile widziana)

  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane kierunki mechaniczne/samochodowe)

  • Pasja do motoryzacji poparta wiedzą o rynku motoryzacyjnym oraz trendach w branży

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana (nie wymagana) komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

  • Praktyczną pomoc w przeprowadzce do Niemiec

  • Bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze 2 miesiące pracy, kolejne miesiące na bardzo preferencyjnych warunkach

  • Wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą

  • Pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Benefity pozapłacowe - program emerytalny, zniżki pracownicze.

Orienta

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy